Warning: include_once(/home/czteryasy/domains/strojwas.eu/public_html/prolink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/czteryasy/domains/strojwas.eu/public_html/wp-config.php on line 2

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/czteryasy/domains/strojwas.eu/public_html/prolink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/czteryasy/domains/strojwas.eu/public_html/wp-config.php on line 2
Murzynek Bambo | Strojwas.eu
Pages Menu
Rss
Categories Menu

Posted on sty 3, 2013

Murzynek Bambo

Murzynek Bambo

 

„Murzynek Bambo w Afryce mieszka – czarną  ma skórę ten nasz koleżka. Uczy ten się pilnie przez całe ranki – ze swej murzyńskiej Pierwszej czytanki.”. Myślę, że każdy z nas zna fragment wiersza J.Tuwima na pamięć. Jednak być może już niedługo nie będziesz mógł recytować tego wiersza. Być może Twoje dzieci nie będą znały murzynka Bambo, ani też Pippi Langstrympf. Powodem są oczywiście europolitycy!

 

Czas na cenzurę

Niemiecka minister ds. rodziny Kristina Schröder wpada na genialnie głupi pomysł. Otóż doszła ona do wniosku, że należy koniecznie zakazać wszystkie bajki, które są nie zgodne z polityką unijną. Polityczna poprawność zakazuje używania słowa „czarny” nie wspominając już o „murzynie” zamiast tego trzeba używać jakiś innych słów. Dlatego nie należy się dziwić, że murzynek Mabmo ze swą czarną skórą i murzyńską czytanką musi zostać ocenzurowany. Być może tekst tego wiersza będzie brzmiał tak:

Małe dziecko afroamerykańskie o imieniu Bambo w Afryce mieszka

posiada ono naturalny kolor skóry dla ludzi zamieszkujących podobne rejony Afryki ten nasz koleżka

uczy się pilnie przez całe ranki

ze swej afrykańskiej pierwszej czytanki

Sami przyznajcie, że to brzmi dużo lepiej.

Za swoje dostanie również Pippi Langstrump, ponieważ jej ojciec był „królem czarnych”.

Kolejni w kolejce do cenzurowania są bracia Grimm, ponieważ nie występują tam pozytywne postacie kobiet co jest niepoprawne politycznie dla feministek.

 

Ocenzurować Pismo Święte

Feministki wojują nie tylko z braćmi Grimm, ale również pod postacią Komisji Praw Kobiet w Parlamencie Europejskim nakazują o wycofanie wszystkich książek, w których to mężczyzna zarabia na dom a kobieta wychowuje dzieci. Taki model rodziny jest sprzeczny z modelem rodziny jaki popiera Unia Europejska czyli z równouprawnieniem.

Niebawem przyjdzie pora na to aby pisarze musieli pisać np. o dylemacie lesbijek będących w ciąży poprzez in vitro i rozważających aborcję nienarodzonego dziecka – bo właśnie taki model popiera UE.

Pani minister doszła nawet do wniosku, że należy ocenzurować słowo Bóg, ponieważ słowo Bóg jest rodzaju męskiego, a jej zdaniem powinien być – nijakiego.

 

Równouprawnienie

Nie mam pojęcia jakimi pobudkami kierują się kobiety dążące do równouprawnienia. Jednak one tego tak bardzo chcą, to proszę bardzo same targajcie sobie szafę trzydrzwiową na 3 piętro, albo proszę bardzo łopatę i kopiemy dołki pod ogrodzenie. Swoją drogą ciekawe czemu te feministki wielce oburzają się jak ktoś im nie ustąpi miejsca w autobusie, albo nie przepuści w drzwiach.

 

P.S.

Wydaje mi się, że kilkanaście lat temu pewien Niemiec przyczesany na bok, też miał listę ksiąg zakazanych, które potem palił na stosie… wraz z ludźmi.

468 ad

2 Comments

  1. Jak zwykle zgadzam się z tezami autora. Szkoda tylko, że pozytywnie nacechowane słowo – równouprawnienie – wykorzystujesz w znaczeniu nadanym przez feministki i UE.
    Równouprawnienie płci to właśnie brak barier prawnych czy społecznych rozdzielających obie płcie. Nie oznacza to, że bariery naturalne takie jak brak siły fizycznej czy kobiecej delikatności mamy pomijać. To ostatnie wypaczenie jest jedynie postulatem feministek.

  2. To co się dzieje powoli uznaje za mistrzostwa w wymyślaniu. Doskonale to oceniasz. Równouprawnienie? Ok., ale w pełnym tego słowa znaczeniu. Już widzę panie zmieniające koła w samochodach, zajmujące sie deratyzacją, wywożące ciągnikiem szambo. Widzę panie harujące na budowach. Że przepisy? Że zdrowie? Że nie wypada? A dlaczego? Powtarzam od lat – nie ma równouprawnienia, ani jedynie słusznej linii. Ludzie są inni i nie jest niczym złym eksponowanie swojej odmienności. Murzyn będzie murzynem, nawet jeśli będziemy mówić – pan o ciemniejszej skórze od naszej i nie ma w tym nic złego. Owszem – nie wolno piętnować z tytułu tego czy tamtego, ale nie róbmy ze świata czegoś dziwnego. Na razie właśnie tak się dzieje. mocno się obawiam, że przekroczenie granic absurdu skończy się czymś złym, ale niestety tak jak wiele osób, nie mam na to wpływu.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Nie lubisz gejów? GETTO!!! - Strojwas.eu - [...] politycznej pisałem już kilka razy (TUTAJ, TUTAJ czy chociażby TUTAJ) jednak jak pokazuje rzeczywistość unijna to wciąż za mało. Wciąż pojawiają …

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Minimalna ilość znaków: 100 | DoFollow dla najlepszych od 200 znaków!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge